Linjat Ajrore

Si nje Agjensi Udhetimi, Jon Impeks nepermjet  www.detitravel.com ofron cmime speciale per fluturime jashte Tiranes dhe per ne Tirane me linjat :

Belle Air ofron destinacionet e fluturimeve direkt nga Tirana-Ancona-Athine-Bari-Bergamo-Firenze-Trieste-Verona-Stamboll. Me kete kompani do te gjeni komoditet dhe shpejtesi dhe cmime ekonomike

Albanian Airlines ofron destinacione per ne te gjitha vendet kryesore te Europes. Albanian Airlines eshte nje nga kompanite qe operon prej shume vitesh ne tregun shqipetar.

Adria Airways ofron udhetime nga Tirana ne Ljubljane dhe ne te gjithe kryeqytetet e Europes

Alitalia ofron udhetime me avion ne te gjitha destinacionet e botes

Austrian Airlines ofron lidhje ditore nga Vienna International Airport per ne te gjithe Europen dhe shume destinacione ne Amerike dhe Azi.

British Airways ofron destinacione  fluturimi direkt Tirane-Londer 4 here ne jave: e marte e enjte e shtune e diel. Nepermjet Londres ne Europe dhe Amerike.

Aegean Airlines ofron udhetime nga Tirana ne Athine me nje komoditet dhe cmim si asnjehere tjeter

Malev Hungarian Airlines ofron destinacione fluturimi direkt Tirane-Budapest dy here ne dite. Cdo dite nga Budapesti per ne te gjithe Europen, Ameriken Veriore, Azi dhe Lindjen e mesme.

Olympic Airways ofron destinacione fluturimi direkt Tirane-Athine, cdo dite dhe 2 here ne dite.Te hene te merkure te premte. Nepermjet Athines ka linja fluturimi me te gjithe Europen, Kanadan, Ameriken, Lindjen e Mesme

Turkish Airlines ofron udhetime nga Tirana ne te gjithe boten

Oraret e fluturimit nga aeroporti I Tiranes